KONST / Litografier / Färglitografi 11233069
nr 1123 3069
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, Djurgårdsbron, EA-upplaga, signerad, motivet: 40x55
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:35:59
18/8 09:45:14
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist